Nie widzę wyjścia z tej sytuacji

Czy wiesz jak to jest, kiedy świat wali Ci się na głowę? Kiedy masz wrażenie, że jesteś w sytuacji bez wyjścia?

Ja miałam tak w życiu wielokrotnie i zawsze zadawałam sobie pytanie „Dlaczego akurat mi się to przytrafiło?”

Jak na przykład wtedy, gdy zajmowałam się makijażem permanentnym i przedłużaniem rzęs i pewnego razu z przepracowania dostałam stanu zapalnego w barkach. Nie mogłam praktycznie w ogóle poruszać rękami bez uczucia przeszywającego bólu. Groził mi tzw. zamrożony bark. Byłam wyłączona z pracy na 7 tygodni. Problem sprawiało mi umycie zębów, czy uczesanie włosów, a co dopiero wykonywanie zabiegów na klientkach.

To była dla mnie jedna z tych „sytuacji bez wyjścia”. Koniec mojego biznesu, koniec mojej kariery, koniec świata. Na tamten moment.

A jednak udało mi się sytuacje opanować. Zatrudniłam pracownicę i gabinet funkcjonował. W mniejszym zakresie, ale jednak. Wtedy też podjęłam decyzję o tym, że muszę zająć się czymś dodatkowym, bo w moim życiu zdarzyły się i będą się zdarzać sytuacje, które wykluczą mnie z aktywności zawodowej.

Dziś już wiem, dlaczego takie sytuacje zdarzają się właśnie mi i jak na nie reagować, a nauczyłam się tego będąc w programie. Mam nieograniczony dostęp do ogromnej platformy szkoleniowej, nie tylko w zakresie zdrowego odżywiania i biznesu, ale także rozwoju osobistego, na którym zawsze mi zależało.

Wiem, że sama mogę decydować o tym jak wyglada moje życie i wiem, jak reagować na najtrudniejsze sytuacje. W końcu nic nie dzieje się bez przyczyny.

Mój przypadek to tylko przykład. Dotyczący mojej kariery. Ty też masz swoje doświadczenia, być może w innych sferach życia i pewnie nie wiesz jeszcze, jak można w ciagu kilku chwil odwrócić wszystkie sytuacje w życiu i natychmiast zacząć zauważać zmiany.

To tak, jakbyś stanęła nad rzeką, wyraziła życzenie,  aby zaczęła płynąć w odwrotnym kierunku i ona to robi…. Tak właśnie działa ten świat, kiedy wiesz jakich narzędzi użyć i kiedy.