warsztaty

Jest to VII Edycja Programu Szkoły Jedzenia, ale pierwszy tego typu projekt, całkowicie oparty na Transerfingu, z zachowaniem wszystkich wytycznych żywieniowych, niezbędnych w procesie przywracania mocy energetycznych naszemu ciału.

Transerfing, Una Bella Donna, Metamorfoza i SPO połączyły siły, by wesprzeć Cię w tym ważnym dla Ciebie procesie narodzin nowej JA.

razem.png

Wyzwanie na rok

2022

elegancja

Klasa i styl

oraz moc

Nowa ja
Jak zacząć?

Dołącz do tysięcy zadowolonych kobiet​

Nie każdy wie, do czego służy ludzkie ciało. 90% ludzi używa go do przeżycia. Część z nich, jako narzędzia do zdobywania dóbr w życiu dzięki, świetnej prezencji czy sile fizycznej.

Zdecydowana mniejszość (która WIE), używa swojego ciała jako przysłowiowej “czarodziejskiej różdżki”, bo tym nasze ciało de facto jest. Głównie dzięki Transerfingowi prowadzimy już 7 rok klientki z wielkimi sukcesami, natomiast tym razem dodajemy kilka ważnych elementów, pozwalających wykorzystać możliwości naszego ciała, duszy i umysłu.

Po co?
To Twoje święte prawo

Czy masz odwagę marzyć
o luksusowym życiu?

Czego potrzebujesz, aby uwierzyć, że wszystko to, o czym marzysz, jest w Twoim zasięgu, ale dopóki nie zrobisz dla siebie czegoś dobrego, nie poczujesz magii swojej atrakcyjności.

Co czujesz, kiedy stoisz codziennie przed lustrem? Co o sobie myślisz? Czy te myśli są pełne miłości, czy też wciąż wynajdujesz mankamenty lub, co gorsza, nienawidzisz siebie i swojej nadwagi?

Ile czasu jeszcze chcesz zmarnować na poszukiwanie diety cud, po której będziesz miała tylko niesmak rozczarowania i powrót kilogramów?
Jak długo jeszcze chcesz na własną rękę tworzyć metody z sufitu, które i tak nie działają, albo wyniszczają Twój organizm?

Po co się męczyć, skoro jest gotowy plan działania, jadłospisy, listy zakupów, pełne wsparcie oraz multum wiedzy o tym, jak już nigdy nie wrócić do stanu, którego szczerze nie chcesz?

Transerfing niejako gwarantuje, że wszystko ma się dziać łatwo i przyjemnie. Tak w rzeczywistości jest.

Zobacz przemiany
Before After

Wszystko, co dzieje się w moim życiu, zawdzięczam Transerfingowi

Z transerfingiem zetknęłam się w 2013 roku.
Byłam wówczas na etapie szukania pracy, sensu życia, spokoju w związku, bo wszystko mi się waliło.

Kolega na Facebooku zamieścił zdjęcie wszystkich tomów, które właśnie do niego dotarły. Zapytałam, o czym są te książki, a on odpowiedział mi, żebym sobie przeczytała, to będę wiedzieć. To było jak woda na młyn dla mnie.

Zawzięłam się i zaczęły się cuda w moim życiu.
Rzeczywiście w moim przypadku było dokładnie tak, jak pisze Zeland, już podczas czytania pierwszych stron, moje życie zmieniało barwy, scenerie, pojawiały się przejścia indukowane i uaktywniały się zupełnie inne warianty rzeczywistości. Ale był warunek, który ja spełniłam chyba w 100%.

Robiłam dokładnie to, co było w książce. Kropka w kropkę, wszystkie zasady stosowałam bez wypaczeń.

Schudłam 24 kg. Zastosowałam zalecenia Zelanda (z innej jego książki poświęconej jedzeniu). Wyzdrowiałam  z uciążliwej choroby, pojawiły się pieniądze, i to takie, w które trudno było uwierzyć nawet rodzinie, ale dlatego wszyscy oni z czasem weszli ze mną we współpracę. Bo widzieli wyniki.

Kliknij w moje imię, by dowiedzieć się więcej.

Przeglądanie starych zdjęć, kosztuje mnie sporo emocji.

“To co zrobiły ze mnie leki i byle jakie jedzenie wywoływało u mnie wstręt do samej siebie. Czułam, że przestaje panować nad swoim ciałem.

Nie chciałam dłużej ukrywać się pod luźnymi ciuchami, które całkowicie zniekształcały to co zostało z mojej figury.
Oliwy do ognia dolewały komentarze znajomych.
Ciągłe pytania: czy jestem w ciąży, czy wiem już co będę miała?

Gratulowanie super decyzji powiększenia rodziny.
Czułam się strasznie, kiedy w autobusie ktoś ustąpił mi miejsca, myląc mnie z kobietą w ciąży.
Czy muszę Wam mówić jak się wtedy czułam?
Myślę że nie!

Nie jedna z nas miała podobnie, prawda?
To, że trafiłam do tego programu, było dla mnie wybawieniem. To tutaj poznałam proste zasady, jakie wprowadzałam do swojego jadłospisu.
Jadłam, jadłam, a kilogramy leciały w dół. Łącznie minus 15 kilogramów.

Teraz jestem szczęśliwa, czuję się piękna i na każdym kroku to słyszę”.

Before After
Before After

Byłam na tyle zdesperowana, że stosowałam różne diety, które oferował Internet.

“Myślałam również na skorzystaniu z pomocy dietetyka. To był dla mnie bardzo trudny czas. Uświadomiłam sobie, że przybywające kilogramy coraz bardziej mi szkodzą.

We wrześni dowiedziałam się o programie, na początku myślałam, że jest to następna dieta cud, lecz cudów nie było. Zaczęła się nauka rozsądnego układania posiłków. Uczyła się co jeść a na co uważać, jak można zmienić swoje przyzwyczajenia i na co zwracać uwagę wybierając się na zakupy.

Po pierwszy dniach byłam zachwycona, ubyło 2,5 kg w tydzień. Byłam pełna obaw co będzie, jak waga wróci z prędkością jo-jo, utrapieniem każdej mojej wcześniejszej diety. O dziwo nie było efektu jo-jo, a waga w następnych tygodniach nadal spadała. W ciągu 4 miesięcy schudłam 11 kg, a co najważniejsze waga nadal się utrzymuje, teraz czuje się wspaniale.

Zapominałam, co znaczy wstyd i polubiłam tę postać w lutrze. Zyskałam więcej energii i lepiej się czuje. Nie osiągnęłabym tego, gdyby nie program to dzięki niemu”.

Hej? Jestem mamą cudownej dwójki dzieciaczków.

Myślałam, że przy niedoczynności i hashimoto nigdy nie odzyskam upragnionej figury.
A tu proszę JUPIIII??? Tak to nowa ja, szczęśliwa pełna energii mamuśka rozbrykanych maluchów.

Kochane w programie jestem rok. Zdrowe odżywianie odmieniło i zmieniło moje życie to jest mój styl życia. Czego chcieć więcej ??

Moje osiągnięcie to –25 kg i mnóstwem centymetrów. Efekt jo-jo jakie jo-jo?? Przy zdrowym odżywianiu nie ma czegoś takiego. To była naj naj najlepsza decyzja. Jeśli i Ty chcesz, zadbać o siebie, poczuć się atrakcyjną, to możesz zrobić najwspanialszą pod słońcem rzecz dla siebie – zawalczyć o siebie, swoje samopoczucie i wygląd. Przecież nie masz nic do stracenia tylko kilogramy?

Dołącz do fantastycznego wyzwania, podczas którego nauczysz się właściwie jeść, zgodnie z biochemią organizmu i jego energetyką, zgubić nadwyżkę kilogramów, dodać, jeśli masz niedobory i na zawsze zapomnieć o dolegliwościach związanych z tym, co wkładasz do ust.

Before After
Razem
Sukces lubi piękno

Zawalcz o siebie
i stań się Królową

Postaw pierwszy krok na drodze do pięknego życia. Zacznij od zmiany nawyków żywieniowych. To najtrudniejszy etap, ale z nami pokonasz wszystkie trudności.

Otrzymasz wyjątkowe narzędzia i wiedzę. Będziesz jeść do syta i tylko to, co lubisz.
Bez liczenia kalorii i bez wyrzeczeń.

Nic nie jest takie, na jakie wygląda. Żeby zobaczyć inny film, musisz zmienić program. Żeby brać udział w filmie, musisz mieć moc. Skoro teraz nie dzieje się tak, jak Ty chcesz, oznacza to, że nie masz mocy i nie masz o tym pojęcia.

Dołącz do środowiska ludzi, którzy skaczą z filmu do filmu. Z fali na falę i są ponad to, co dzieje się teraz na świecie. To też jest iluzja, w którą wierzysz.

 

Wybieraj swój los

Przejmij kontrolę nad zdarzeniami.

Pierwsze 2 tygodnie to ścisła Szkoła Jedzenia.
Po 14 dniach będziesz już dokładnie wiedziała, dlaczego dbanie o siebie ma o wiele większe znaczenie niż tylko dobre samopoczucie.

Poznasz zasady, dzięki którym to Ty masz wpływ na innych ludzi i na to, co się wokół dzieje. Im więcej wiesz, tym większą kontrolę masz nad tym, co Cię spotyka w życiu, z jakimi ludźmi się spotykasz i dlaczego jednym powodzi się w życiu, a drudzy klepią biedę.

Nauczysz się siać dobro i obfitość w swoim życiu oraz pokażesz innym, jak tego dokonać.

Teraz Twój krok. Na końcu strony jest ankieta…

Ja też kiedyś marzyłam o ubraniu najpiękniejszej sukienki na bal

Odkąd zaczęłam być świadoma swojego wyglądu, jako nastolatka, moim największym koszmarem był wielki brzuch.
Nie wiedziałam wtedy, że trzeba zmienić sposób odżywiania. W ogóle do głowy mi nie przychodziło, że to jakość jedzenia ma znaczenie. Byłam przekonana, że muszę przestać jeść.

Głodziłam się w ciągu dnia, a wieczorem rzucałam się na słodycze.
To nie był jedyny z moich genialnych pomysłów na pozbycie się brzucha jak balon. Uprawiałam kilka dyscyplin sportowych w tym czasie i nawet to nie dawało rezultatów. Byłam utytułowanym sportowcem, ale do szczupłej sylwetki było mi jeszcze bardzo daleko.

Dopiero po wielu latach, kiedy rozpoczęłam edukację w kierunku żywienia, zrozumiałam, jakie błędy popełniałam przez całe dotychczasowe życie.

Z rozmiaru 50 zeszłam do 36!!!

Wraz z zespołem ekspertów pomagamy już 7 rok każdej kobiecie, która jest zdecydowana, by pięknie wyglądać, dobrze się czuć,  odbudować wysoki poziom pewności siebie oraz podnieść poczucie własnej wartości.

Nie czekaj na właściwy moment. On nigdy nie nadejdzie! Zacznij teraz, właśnie teraz, kiedy myślisz, że nie jesteś gotowa 🙂

Miałam kiedyś salon kosmetyczny, który świetnie prosperował…

…”Zajmowałam się makijażem permanentnym, przedłużaniem rzęs i szkoliłam z rzęs.

Kochałam to i myślałam, że będę się tym zajmować do końca życia. Jestem typem osoby, u której musi dużo się dziać. Angażowałam się w różne projekty i kiedy inni świętowali sukces, ja w głowie miałam już plan na kolejne przedsięwzięcie.

W szczytowym momencie byłam świeżo upieczoną mamą, prowadziłam gabinet, szkoliłam, byłam przedstawicielem handlowym producenta robotów kuchennych i studiowałam podyplomówkę.
Krótko mówiąc, nie nudziłam się.

Niby lubiłam wszystko, co robiłam, ale gdzieś tam z tyłu głowy czułam, ze życie ucieka mi przez palce. Chciałam mieć coś swojego, wyjątkowego, coś, dzięki czemu będę mogła wyrażać siebie.

Problem polegał na tym, że pracowałam od rana do wieczora. W pierwszej ciąży pracowałam do połowy 7 miesiaca i pewnie pracowałabym dalej, gdyby nie potworne bóle kręgosłupa”… Kliknij poniżej by przeczytać całość.

Ankieta

Zdobądź kontrolę nad swoim ciałem,
umysłem i losem.

elegancja

Klasa i styl

oraz moc

Zaplanuj bezpłatną konsultację z ekspertem

Zostaw kontakt do siebie

Jeśli nie wiesz, jak znaleźć link do profilu, skorzystaj z przycisku Messengera w prawym dolnym rogu i wyślij wiadomość o treści: "TAK"

Dobry Program