Właściwie czym są warsztaty? Kojarzą mi się z wykonywaniem zadań, rozwiązywaniem zagadek, zaglądaniem do własnego wnętrza i odnajdywanie tam wszystkiego, czego potrzebujemy i tego, co jest zbędne.

Warsztaty to nic innego jak poznawanie siebie i nauka, jak to wnętrze utrzymać w czystości, miłości i twórczej energii.

Ciekawa jestem z czym Tobie kojarzą się warsztaty.

Nasze warsztaty mają 4 poziomy.

I Poziom

Jest całkowicie bezpłatny i zupełnie wystarczający do samodzielnego zarządzania własną rzeczywistością oraz tworzenia cudów w życiu.

II Poziom

Jest przeznaczony dla kobiet, które chcą z nami zostać na dłużej i poznać metody na szybkie i skuteczne podnoszenie poziomu energii, niezbędnego do “czarowania” czyli natychmiastowego manifestowania życzeń.

III Poziom

Jest przeznaczony dla kobiet, które chcą z nami zostać na dłużej i dowiedzieć się o wiele więcej na temat swojego rodu, obciążeń i jak się uwolnić od enetualnych traum, klątw oraz korzystać ze wsparcia i zasobów wypracowanych przez cały ród dla Ciebie. Otrzymujesz zaawansowaną wiedzę.

IV Poziom

Jest płatny. Ceny uzależnione są od poziomu i Twojego zaangażowania w rozwój własny, oraz projektu Różowa Klara, który jest zaledwie przedsionkiem do tego, co czeka Cię w niedalekiej przyszłości.

Zobaczysz na własne oczy jak manifestują się “znikąd” rzeczy na Twoich oczach. Zobaczysz, jak można sterować zachowaniami ludzi, zwierząt, wpływać na ich decyzje oraz stawać się na przykład niewidzialnym lub usunąć z drogi tłum ludzi bez wysiłku.

Są to Twoje własne zasoby, o których nie masz pojęcia, bo Twoi rodzice też o nich nie wiedzieli. Jest to wiedza ukryta i nie może służyć do krzywdzenia innych istot, a tylko do tworzenia dobra.

Poziom IV daje Ci do ręki narzędzia, dzięki którym sama staniesz się nauczycielem i będziesz nieść światło między ludzi.