O co chodzi z tą stroną?

Strona TranserfingRzeczywistości.pl jest własnością osoby niezwiązanej w żaden sposób z autorem książek Transerfing Rzeczywistości, Vadimem Zelandem.

Ja tylko czytam jego książki od 2013 roku i od tego też czasu stosuję TR na codzień i dzieją się cuda, o których czasami piszę. Chcę też zachęcić jak największą ilość ludzi do samodzielnego czytania i stawiania własnych kroków, a nie chodzenia na skróty i zadowalania się ochłapami zarówno wiedzy o TR, jak i niepełnymi efektami działania takiej fragmentarycznej wiedzy.

Czytanie musi być zawsze na pierwszym miejscu. I nie tylko 1 czy 2 części, ale wszystkich tomów na okrągło. Już podczas czytania dzieją się cuda. Zapewnia o tym sam autor, ja potwierdzam, ale nie da Ci tego żaden kurs ani audiobook. Nie pozbawiaj się rozkoszy w życiu tylko dlatego, że Ci się nie chce czytać. To jest idiotyczna wymówka.

Po prostu nie chcesz mieć lepiej w życiu i tyle

Książki znajdziesz w księgarni hartigrama.pl. Wpisz w lupkę Vadimem Zeland i pokażą Ci się jego książki. Jeśli nie widzisz wszystkich 8 tomów, napisz do właściciela. Na magazynie na pewno są.

Nie kupuj na razie Tafti, ani nie potrzebujesz na razie 9 tomu. Przyjdzie na to czas. Kiedy Twoje jabłka zaczną spadać ku niebu.

Recommend0 recommendationsPublished in Cele, zamiar, slajdowanie

Responses

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *